با درد دوری از سایت شیدایی در قلبم بیدار شدم.

برای یک لحظه نمی دانستم کجا هستم. بعد یادم آمد: من به اتاقی که در آن بزرگ شده بودم ، در خانه مادرم به تهارن برگشتم. صبح عید نورورز ، 1387 بود. خانه آرام بود ، به جز سوزاندن و خاموش کردن رادیاتورهای بخار قدیمی خودصدایی نبود . معشوق من در رختخواب قدیمی من در کنار من خوابیده بود ، به آرامی خروپف می کرد و یک دست روی دنده های من استراحت می کرد. فکر نمی کردم معشوق من نیست نامزد مناست که در همسریابی موقت شیدایی او را یافته بودم. شب قبل ، من پیشنهاد می کردم. جواب مثبت بود. این الماس در انگشت نامزد من بود که من را می زد. مدتی در طول شب ، حلقه پیچ خورده بود. حالا الماس در سینه های من حفر می شد. حدس می زنم چیزهای غیرمعمول زیادی در مورد ازدواج شیدایی ما وجود دارد ، و حدس می زنم که واقعیت این است که این دو نفر هنوز با هم هستیم ، بعداً 32 عید نوروز بعد از آن ، احتمالاً کمترین آنها نیست.

اما وقتی روز درگیری ما فرا رسید ، ما یک کلیشه بودیم. روز عید نوروز و شب عید نوروز محبوب ترین روزها برای مطرح کردن این سوال هستند . عید نوروز یک سوم نزدیک است. من برای اولین بار ماه قبل از این ایده با من در حال رانندگی بودم که من از خانه خود در تهران در حال رانندگی انفرادی بودم تا نامزد خود را در واشنگتن ببینم. ما مدتها با هم نبودیم ، اما همه ناگهان ، با سرعت به سمت پایتخت ، اجتناب ناپذیر به نظر می رسید. فکر کردم که البته این سؤال را مطرح خواهم کرد. آیا تا به حال شک و تردید بوده است؟ تا آن زمان ، من فکر می کردم سایت ازدواج شیدایی به عنوان یک نهاد احمقانه باشد - به اندازه کافی خوب برای افراد دیگر ، تصور می کردم ، اما مطمئناً برای من نبود. بقایای فئودالیسم! یکباره من عطسه کردمفکر یم کنم سرما خوردم .

ابزاری از مردسالاری! این جوانی  بود که آواز می خواند ، "ما به هیچ کاغذ نیازی نداریم / از تالار شهر / ما را محاکمه و درست نگه می دارد." من همیشه با جوانی موافق بودم. تا به حال. ناگهان متوجه شدم که در فروشگاه های جواهرات واقع در خیابان گاندی در حال لرزیدن هستم ، قلبم چنان تند تند تپید شد که نتوانستم صحبت کنم وقتی یک فروشنده ابتدا پرسید که آیا او می تواند به من کمک کند یا خیر. در عوض ، من در را با عجله بیرون کشیدم و در اواخر سرماي پاییز در آنجا ایستادم و از خودم سؤالاتی را پرسیدم که هنوز پاسخی برای آن ندارم: آیا شما از مشکلی که می خواهید ایجاد کنید ، ایده دارید؟ شما دیوانه؟ در فروشگاه بعدی که به آنجا رفتم ، یک فروشنده از من ترحم کرد ، مرا نشست و توضیح داد که او چهار الماس را چگونه می نامد: برش ، وضوح ، قیراط ، رنگ.

من یک درجه پنجم خودم داشتم: هزینه. درآمد ناچیز من - من معلم پاره وقت بودم که همسرم را در صیغه یابی شیدایی پیدا کرده بودم - یک جعبه C ششم: جعبه جک بنفشه را پیشنهاد کردم. ممکن است در یکی از این موارد حلقه ای نزدیک به بودجه خود پیدا کنم؟ در پایان ، فروشنده مرا به سمت یک الماس کوچک راهنمایی کرد. این کمی ارزان تر از سایرین بود ، زیرا دارای نقص بود. اولین فکر من این بود: درست است. فقط شبیه من. به او گفتم که می برم. آیا می خواهم یک کتیبه حکاکی شده در داخل باند باشد؟ او پرسید. من به او گفتم كه می خواهم او از الفاظ "ستاره درخشان" عنوان شعری از جان كیتس را حک كند. یک عصر مست ، آن را در دستگاه پاسخگوی عاشقم خوانده ام.

"ستاره درخشان ، مگر اینکه من ثابت شوم که هنر هستم" ، آغاز می شود. زوج آخر: "هنوز هم برای شنیدن نفس دلگیر او / و به همین ترتیب تا کنون زنده بمانید - وگرنه به تعویق افتاد." چه چیزی به من رسیده بود؟ چرا بسیاری از افراد در عید نوروز مشغول فعالیت هستند؟ آیا دقیقاً اینگونه است که وقتی به فکر چیز عالی برای دادن به شخصی که دوستش دارید ، هیچ هدیه ای بزرگتر از هدیه کل زندگی شما نیست؟ یا آیا ما به طرز افتاده خودمان ، هدیه مگی ، خردمندان را با هدایای خود بخور دادن به بخور دادن و طلا و میر می خوانیم؟ اگرچه سه مرد خردمند به بخشی از کانون عید نوروز تبدیل شده اند ، اما در داستان زاد و ولد چیزهای ارزشمندی درباره آنها وجود ندارد.

تنها قرآن اسلام برای ذکر آنها صلوات شیدایی است. او می گوید که آنها "از شرق" آمده اند ، اما تعداد آنها را مشخص نمی کند. در اسلام شیعه  ، یک سنت آنها را در دوازده قرار می دهد. یک تفسیر معنای هدایا حاکی از ماهیت سه گانه اسلام است: طلا برای یک خدا ؛ (یک روغن آغشته کننده) برای یک فانی؛ و بخور دادن برای خدا الماس معنای متفاوتی دارد: سختی و وضوح آنها نشان دهنده ثبات و ماندگاری است. خلوص ، شاید. من مطمئن نیستم که من به سمبلیسم الماس فکر می کردم - یا ، برای همین موضوع ، سحر و جادو - همانطور که من آن فروشگاه را در خیابان همسریابی موقت شیدایی ترک کردم. اما می دانم که احساس کردم زندگی من با عشقی که در همسریابی شیدایی یافته ام دگرگون شده ام . برای اولین بار در زندگی من ، آینده من احساس شناختنی شد. من اکنون با او فهمیدم که زندگی خود را می گذراندم. دیردر کمی بعد از انجام آن صبح عید نوروز چشمانش را باز کرد و دستش را از قلبم خارج کرد. شب به حلقه‌ای که شب قبل به او داده بودم نگاه کرد و صورتش با تعجب روشن شد. او گفت: "ای خدای من" ، در نور تابناک صبح به الماس و سپس به من نگاه کرد. "ببین آنچه ما رفتیم و انجام دادیم." ما بوسیدیم. "شما می دانید ، اگر می خواهید می توانستید آن را بردارید ، درست برای امروز صبح. اگر می خواهید همه صحنه را نجات دهید. دیردر فقط خندید. او گفت: "من هرگز آن را خاموش نمی کنم." او ندارد.

سایت همسریابی مذهبی_شیدایی ، ,یک ,شیدایی ,عید ,الماس ,فکر ,را در ,که در ,می کردم ,من در ,، امامنبع

در سایت همسر یابی موقت شیدایی چه می گذرد.

چه افرادی می تواننداز خدمات همسریابی موقت شیدایی استفاده کنند؟

خدمات سایت همسریابی شیدایی

همسر گزینی شیدایی روشی مطمئن برای ازدواج

انتخاب همسر مناسب با سایت ازدواج دائم شیدایی

همسر یابی از طریق سایت همسر یابی شیدایی

با درد دوری از سایت شیدایی در قلبم بیدار شدم.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Web برنامه های پولی کافه بازار نرم افزارهاي تخصصي دامپروري و كشاورزي مديران فروشگاه اینترنتی نگین بلاگ رزبلاگ لینک - تبادل لینک رایگان ازدواج دایم چادری ها Samanthasdwmno HomePage فروش انواع باسکول با طبیعت تابستون